O firmie

Huta Szkła "Fistek Glass" to kontynuacja i rozwój wieloletniej szklanej tradycji rodzinnej od roku 1957. Wyroby produkowane przez nas były nagradzane medalami i wyróżnieniami na Wystawach Rzemiosła Artystycznego w kraju i za granicą.

Obecnie produkujemy szeroki asortyment wyrobów, ze szkła sodowego, o charakterze dekoracyjnym i użytkowym. Wyroby nasze znane są  na świecie od wielu lat. Zaspakajają potrzeby zarówno w sferze doznań estetycznych jak i czysto praktycznych, niejednokrotnie łącząc obie funkcje równocześnie. Nowe formy przez swą oryginalność mogą zainteresować licznych odbiorców, oraz spełnić ich marzenia.

Produkujemy szkło w szerokiej gamie kolorystycznej oraz szkło bezbarwne. Jest to szkło dmuchane i formowane ręcznie, prasowane i odlewane.

Szklane wyroby produkowane ręcznie cechują się tym, że istnieją minimalne różnice kształtu lub koloru, a nawet można zauważyć drobne pęcherzyki powietrza, co czynią je niepowtarzalnym. Coraz więcej kupujących docenia wartość szkła wykonanego ręcznie.

Produkowany przez nas asortyment charakteryzuje się najnowszymi trendami mody oraz indywidualnym charakterem.

Doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z klientami w kraju jak i za granicą pozwala sprostać nawet najbardziej nietypowym i wymagającym zamówieniom według wzoru lub pomysłu zamawiającego.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy
 
współwłaściciele

 

 

 

 

 Kontakt

tel: +48 14 621-41-45
e-mail: biuro@fistekglass.com.pl

Huta Szkła 
Arystycznego i Gospodarczego
"Fistek Glass" mgr inż. Marek Fistek
33-100 Tarnów
ul. Ujejskiego 11
Polska

idź do góry ^